Блог Руслана Кориненко

Wuhan Open 2023. Кваліфікація, день 4, 5.

Продовжується кваліфікація на турнір Wuhan Open 2023. Протягом наступних двох днів визначаться ще 20 учасників основного раунду. 4 вересня Кваліфікація 12:00 Марк Джойс 5-1 Віктор Саркіс 12:00 Меттью Стівенс 1-5 Деніел Веллс 12:00 Джеймі Кларк 5-0 Мохамед

Матвій Лагодзинський – переможець Кубку Незалежності 2023.

12-річний Матвій Лагодзинський переміг на Кубку Незалежності України зі снукеру. У півфіналі Матвій блискуче провів гру проти Андрія Клестова. Переграв суперника, зробив брейки 52 та двічі по 32 очки й переміг з рахунком 4:1. Всі шанси перемогти Владислав

Росс М’юр – чемпіон Європи!.

Перемогою шотландця Росса М’юра завершився на Мальті чемпіонат Європи зі снукеру серед чоловіків. Після перемог Джека Борвіка на U-16 та Ліама Грема на U-21 “тартанові” тріумфували і в головному фіналі, де зустрілись два співвітчизника.

WST Classic 2023. День 3.

Продовжується перший раунд турніру, – ще 20 матчів буде зіграно в Лестері. Вчорашній день пройшов не без цікавих подій. З боротьби за участь в Tour Championship вибув Лука Бресель, який програв аматору Хейдону Піні з рахунком 2-4. Лука залишився на

Дебют рейтингового турніру WST Classic.

Вже завтра в Лестері починається передостанній, а для всіх гравців, за виключенням топ-вісімки сезону – останній перед Чемпіонатом світу 2023 рейтинговий турнір – WST Classic 2023. Турнір виник в останню мить, після того, як організатори відмовились від п

Наші на Мальті – проміжні результати.

На Мальті закінчився передостанній день групових турнірів чемпіонату Європи зі снукеру серед чоловіків, який знову приніс Україні чимало приємних моментів. Група D. Юліан Бойко (3 перемоги) виграв третю поспіль зустріч з рахунком 3:0, цього разу розгромив

Чемпіонат Європи серед молоді до 18 років.

Блискучий старт української збірної на чемпіонаті Європи зі снукеру серед гравців до 18 років не привів, на жаль, до такого ж блискучого фінішу. Груповий турнір переможно пройшли сім з восьми наших учасників. При цьому четверо зайняли перші місця в групах

На Мальті стартував чемпіонат Європи серед молоді до 16 років.

Три українських снукеристи вийшли в плей-оф чемпіонату Європи зі снукеру серед гравців до 16 років, який розпочався на Мальті. В перший день юні снукеристи відіграли, вірніше, ще продовжують грати справжній «спринтерський марафон». За сім годин всі учасни

Запрошувальний турнір Ліга Чемпіонату 2023. Фінальна група.

Сьогодні запрошувальний турнір Ліга Чемпіонату 2023 нарешті дістався завершальної стадії. Сім гравців, що увійшли до фінальної групи, зіграють свої перші групові матчі. Всі матчі групового етапу та плей-офф проходять в форматі до 3 перемог. Сяо Годун став

Стен Муді – переможець молодіжного чемпіонату WSF!.

Англієць Стен Муді виграв в Сіднеї турнір WSF Junior Open та отримав місце в мейн-турі на найближчі два сезони. 16-річний Муді, який виглядає років на дванадцять, у фіналі розтрощив старшого на рік співвітчизника Ліама Пуллена. Перші чотири фрейми Пуллен

Півфінали на Мастерс 2023.

В півфіналах турніру Мастерс зустрінуться Джадд Трамп зі Стюартом Бінемом та Джек Лісовскі з Марком Вільямсом. Попередні дні на 49-му Мастерс були вщерть заповнені інтригами та несподіванками. Спочатку у середу, в останній день першого кола, Райан Дей «ві

Марк Селбі – переможець English Open 2022.

Марк Селбі став переможцем турніру English Open 2022. В фіналі Марк з рахунком 9:6 обіграв Луку Бреселя. Напередодні Селбі перервав катастрофічну серію з семи поспіль поразок в зустрічах з Нілом Робертсоном. Після першого фрейму, в якому Селбі програючи 5

Гері Вілсон – переможець Scottish Open 2022.

Гері Вілсон став переможцем шостого рейтингового турніру сезону – Scottish Open 2022. У своєму третьому фіналі в кар’єрі Вілсон переміг дебютанта головних зустрічей Джо О’Коннора – 9:2. 27-річному О’Коннору, який провів просто фантастичний тиждень, на фін

Scottish Open 2022. Півфінали.

Scottish Open 2022 наближається до свого завершення, – в Едінбурзі сьогодні стадія півфіналів. Вчора Ніл Робертсон переграв Марка Селбі і став головним претендентом на перемогу на турнірі Scottish Open 2022. Останнім часом зустрічі з Робертсоном ста

Розпочався Scottish Open 2022.

В шотландському Едінбурзі стартував черговий рейтинговий турнір сезону – Scottish Open. В останні роки кваліфікаційні зустрічі турнірів Home Nations, до якої входить і Scottish Open, за участі топ-гравців переносяться на головну арену. Через це перший ігр