Блог Руслана Кориненко

Стен Муді – переможець молодіжного чемпіонату WSF!.

Англієць Стен Муді виграв в Сіднеї турнір WSF Junior Open та отримав місце в мейн-турі на найближчі два сезони. 16-річний Муді, який виглядає років на дванадцять, у фіналі розтрощив старшого на рік співвітчизника Ліама Пуллена. Перші чотири фрейми Пуллен

Півфінали на Мастерс 2023.

В півфіналах турніру Мастерс зустрінуться Джадд Трамп зі Стюартом Бінемом та Джек Лісовскі з Марком Вільямсом. Попередні дні на 49-му Мастерс були вщерть заповнені інтригами та несподіванками. Спочатку у середу, в останній день першого кола, Райан Дей «ві

Марк Селбі – переможець English Open 2022.

Марк Селбі став переможцем турніру English Open 2022. В фіналі Марк з рахунком 9:6 обіграв Луку Бреселя. Напередодні Селбі перервав катастрофічну серію з семи поспіль поразок в зустрічах з Нілом Робертсоном. Після першого фрейму, в якому Селбі програючи 5

Гері Вілсон – переможець Scottish Open 2022.

Гері Вілсон став переможцем шостого рейтингового турніру сезону – Scottish Open 2022. У своєму третьому фіналі в кар’єрі Вілсон переміг дебютанта головних зустрічей Джо О’Коннора – 9:2. 27-річному О’Коннору, який провів просто фантастичний тиждень, на фін

Scottish Open 2022. Півфінали.

Scottish Open 2022 наближається до свого завершення, – в Едінбурзі сьогодні стадія півфіналів. Вчора Ніл Робертсон переграв Марка Селбі і став головним претендентом на перемогу на турнірі Scottish Open 2022. Останнім часом зустрічі з Робертсоном ста

Розпочався Scottish Open 2022.

В шотландському Едінбурзі стартував черговий рейтинговий турнір сезону – Scottish Open. В останні роки кваліфікаційні зустрічі турнірів Home Nations, до якої входить і Scottish Open, за участі топ-гравців переносяться на головну арену. Через це перший ігр

Завершення кваліфікації на German Masters 2023.

Сьогодні останній день кваліфікації на German Masters 2023, по завершенню якого визначаться ще 12 учасників основної стадії турніру. До неприємних сюрпризів попередніх днів ще додалися програш Шона Мерфі в матчі з Фань Чжен’ї (2-5), Діна Цзюньху Мет

Чемпіонат Великої Британії 2022. Фінал!.

Дін Цзюньху та Марк Аллен зіграють сьогодні у фіналі чемпіонату Великої Британії.Незважаючи на перемогу над Томом Фордом, Дін, схоже, потроху знижує темп після попередніх фантастичних ігор (в пергу чергу з Ронні). Так, після п’яти фреймів з Фордом рахунок

На Чемпіонаті Великої Британії завершується перший раунд.

В черговий день чемпіонату Великої Британії в боротьбу вступив Ронні О’Салліван.Головний фаворит світового снукеру продовжив переможну серію, розпочату на Champion of Champions. Легко швидко невимушено Ронні переграв Меттью Стівенса. 6:2 за дві години, бр

Чемпіонат Великої Британії 2022, 1/16 фіналу.

Чемпіонат Великої Британії у розпалі, пройдено екватор першого раунду. Сказати, що результати неочікувані – це не сказати нічого. Вже в першій сесії першого дня склав чемпіонські повноваження Чжао Сіньтун. Китаєць, який блискуче виступив рік тому, з розгр

Кваліфікація на Чемпіонат Великої Британії 2022. Раунд 4.

Сьогодні та завтра відбудуться всі 16 матчів завершального четвертого раунду кваліфікації. Матчі розділені на дві сесії та пройдуть в форматі до 6 перемог. Учасники цього раунду отримають призові в розмірі £7,500. Переможці цього раунду 12 листопада в Йор

Ронні О’Салліван – переможець турніру Чемпіон Чемпіонів 2022!.

Ронні О’Салліван вчетверте став переможцем турніру «Чемпіон чемпіонів». В очікувано блискучому фіналі Ронні переміг з рахунком 10:6 Джадда Трампа. Минулорічний переможець Champion of Champions зупинив серію виграних зустрічей на цьому турнірі на відмітці

Чемпіон Чемпіонів 2022. День 3, 4.

В Болтоні продовжуються матчі за місце в півфіналі турніру Чемпіон Чемпіонів 2022. Сьогодні зійдуться в боротьбі Джадд Трамп та Лука Бресель, Марк Аллен та Джо Перрі. Марк Селбі та Фань Чжен’ї вже стали першими півфіналістами десятого, ювілейного, т

Владислав Вишневський – чемпіон України зі снукеру!.

19-й чемпіонат країни завершився напередодні в київському БК «Лідер». Після важкого, насиченого повітряними тривогами та вимиканням світла першого дня, у другий зовнішні фактори вже не зашкодили нормальному проведенню чемпіонату. Почався день з зустрічей

Northern Ireland Open 2022. День 6.

В Белфасті визначилась вісімка найсильніших учасників Northern Ireland Open.Денне догравання зустрічей 1/16 фіналу принесло чергову сенсацію. Роберт Мілкінс вперше з 2014 року переміг Джона Хіггінса – 4:1. Рахунок особистих зустрічей між Хіггінсом та Мілк