Monthly Archives: Лютий 2022

Юліан Бойко. За три кроки до повернення…

Юліан Бойко вийшов до чвертьфіналу чемпіонату Європи зі снукеру серед гравців до 21 року. Для того, щоб повернутися до мейн-туру, Юліану лишилось виграти три зустрічі. Тішить, що Бойко по ходу турніру починає розігруватись. Вчора в 1/16-й Юліан з рахунком

Ронні переміг в Лондоні

Ронні О’Салліван виграв виставковий турнір у Лондоні! У фіналі він обіграв Стівена Хендрі з рахунком 6:3. А до цього у півфіналі був сильніший за Джиммі Уайта – 6:5.

Ліам Дейвіс – чемпіон Європи серед гравців до 18 років!

Валлієць Ліам Дейвіс переміг у фіналі ірландця Леона Кроулі з рахунком 4:1 та став чемпіоном Європи зі снукеру у віці до 18 років. Наш Антон Казаков – третій. Найвищий брейк турніру на рахунку 14-річного шотландця Стівена Вордроппера – 137 очо

Чемпіонат Європи серед гравців до 21 року

В Албанії завершились зустрічі групових турнірів на чемпіонаті Європи зі снукеру серед гравців до 21 року. Вийшло все не зовсім так, як нам б цього хотілось. Насамперед, не зміг вийти з групи Антон Казаков. Десять зустрічей за три дні зробили свою справу,

Антон Казаков продовжує перемагати в Албанії!

Антон Казаков вийшов до півфіналу чемпіонату Європи серед гравців до 18 років. Наш чемпіон світу і майбутній профі як завжди сильно та стійко провів черговий день. Вміння боротися в будь-яких ситуаціях повинно допомогти Антону успішно стартувати в мейн-ту

Старт плей-оф чемпіонату Європи серед молоді до 18 років

В Албанії завершився груповий турнір чемпіонату Європи зі снукеру серед гравців до 18 років.Чотири українських гравці вийшли до плей-оф. Більше в «олімпійці» лише шотландців – четверо. По три гравців представляють Англію, Вельс, Ірландію, Бельгію та Латві

Чемпіонат Європи в Албанії

Фото: iulianboiko.com Сьогодні в Албанії стартує чемпіонат Європи зі снукеру. Україну на цьому турнірі представить найчисельніша та найсильніша збірна в історії. Зараз є можливість розповісти про цей чемпіонат більш детально та висловити подяку EBSA за чі

Q School Азії та Океанії

В столиці Таїланду триває перший в історії снукеру Q School для країн Азії та Океанії. Потягом двох тижнів буде проведено два турніри, та визначаться прізвища чотирьох професіоналів. На відміну від традиційного QS, турніри граються не до півфіналу, а до ф

Підсумки Q School 2022

Сезон 2021/22 повністю завершений! Вчора відбулись матчі останнього третього турніру Q School, і визначились ще чотири переможці, що отримали путівки в мейн-тур. Ними стали: Лукас Клекерс Дженсон Кендрік Джон Естлі Джеймс Кехілл Українські спортсмени теж

Q School 2022. Друга четвірка переможців

Отже, закінчився другий тур Q School-2022. Маємо ще чотирьох переможців – професіоналів. Аарон Хілл. Ірландія. 20 років. Перемігши з рахунком 4:1 18-річного китайця Чжао Цзяньбо, Хілл зберіг за собою місце в турі. Два минулих сезони ірландець провів серед

Бойко та Ісаєнко закінчили виступи в другому турнірі Q School 2022

В черговий день Q School Юліан Бойко та Сергій Ісаєнко програли в третьому колі (1/32 фіналу) другого туру. Поразки очікувані. Суперник Юліана – один з найсильніших гравців цьогорічної «школи» Ендрю Хіггінсон (як на мене, входить до трійки головних зірок,

Q School 2022. Перші чотири переможці

В Шеффілді закінчився перший турнір “кваліфікаційної школи”, і стали відомі четверо переможців, які отримали путівки в мейн-тур на два сезони. Швидше за всіх “відстрілявся” Фергал О’Брайен, який “розгромив” Рорі М

Q School 2022. Українці починають з поразок

В Шеффілді вже повним ходом йде перший турнір Q School. Вже завтра будуть визначені перші чотири власники путівок в еліту світового снукеру. Поки ні Юліана Бойка, ні Сергія Ісаєнка там не буде… Спочатку Сергій розпочав свій шлях з першого раунду, і

Итоги Qualifying School 2022 (Event 1 – 3)

С 16 мая по 2 июня в Шеффилде в спортивном центре Ponds Forge International состоятся три европейских турнира серии Q School, в которых за право играть в мейн-туре в течение двух следующих сезонов сразятся снукеристы-любители и только что потерявшие свои