Monthly Archives: Січень 2022

У Кропивницькому відкрито нову школу снукеру

Друзі!  У цей тяжкий для України час хочемо поділитися з вами і гарною новиною! За підтримки Iulian Boiko Team у Кропивницькому відкрито школу снукеру під керівництвом Сінякевича Олександра Єстафійовича – керівника відокремленого підрозділу ФСБ

Ріенн Еванс – переможець жіночого Чемпіонату Британії!

Англійська снукеристка Ріенн Еванс виграла свій 11-й титул чемпіонки Британії, обігравши вчора у фіналі спортсменку з Гонконгу Ин Оньї 4:3. Саме представниця Гонконгу продемонструвала найпотужнішу гру у ці два дні. На рахунку Ин п’ять кращих брейків

Лука Бресель – переможець Ліги Чемпіоншип 2022

Вчора завершився перший рейтинговий турнір сезону 2022/2023. Переможцем став 27-річний бельгійський снукерист Лука Бресель, який в фінальному матчі переміг представника Китаю Лу Ніна з рахунком 3:1. На шляху до фіналу Лука посів перше місце в групі 10 (ст

Ліга Чемпіоншип 2022. Фінальний етап

Сьогодні стане відомий переможець першого рейтингового турніру сезону 2022/23. Довгий марафон під назвою Ліга Чемпіоншип завершується іграми у двох групах, переможці яких ввечері зіграють між собою матч до 3-х перемог, визначивши таким чином найсильнішого

Ребекка Кенна про World Mixed Doubles

До нового турніру World Mixed Doubles залишилося всього кілька місяців. І одна з зірок цього турніру, Ребекка Кенна, вважає, що це буде грандіозною подією для жіночого снукеру. На дебютному турнірі до найкращих чотирьох гравців в снукер приєднаються чотир

Юліан Бойко другий в Лідсі

Українець Юліан Бойко досягнув фіналу у великому про-ам турнірі, що вчора відбувся в англійському Лідсі. У вирішальному матчі Юліан, на жаль, поступився Гері Вілсону 1:3. На своєму шляху Бойко здолав Алекса Міллінгтона (3:0), Деніела Кромптона (3:0), Еллі

Ліга Чемпіоншип 2022. Стадія 2

Вчора завершилась кваліфікація на турнір European Masters 2022. Основна стадія турніру пройде в німецькому Фюрті з 16 по 21 серпня. Там цього разу не побачать Джона Хіггінса, який в шотландському дербі поступився 3:5 Скотту Дональдсону. Чотиразовий чемпіо

Кваліфікація на British Open 2022

Вчора відбулося сліпе жеребкування на кваліфікаційний раунд рейтингового турніру British Open 2022. Кваліфікація пройде з 9 по 14 серпня у Вігані, а наступні раунди турніру та обрані матчі кваліфікації відбудуться з 26 вересня по 2 жовтня на Marshall Aren

Завершився перший етап Ліги Чемпіоншип

В останній день першого кола Championship League до столу вийшли відразу три новачки туру. Враження вони справили різне, при чому не тільки між собою, а й від себе в різних зустрічах. Бельгієць Жульєн Леклер, один з тих, на кого я покладав надії, почав у

Чун Ка Вай – чемпіон Всесвітніх Ігор!

Переможцем снукерного турніру на Всесвітніх Іграх в американському Бірмінгемі став Чун Ка Вай. 23-річний снукерист з Гонконгу переміг у фіналі з рахунком 3:1 єгиптянина Абудлрахіма Шахіна. «Бронзу» виграв легендарний ветеран з Вельсу Даррен Морган, який п

Казаков – Чжан 1:5

В Лестері завершилась перша половина кваліфікації рейтингового турніру European Masters. За три дні було зроблено відразу два максимальних брейки. На жаль, під один з них потрапив наш Антон Казаков. Важко сказати чому, але саме з Антоном Чжан Аньда показу

Антон Казаков проти Чжан Аньди

Тут мала бути стаття про те, що Антон Казаков сьогодні зіграє у своєму другому турнірі в світовому професійному турі… а Андрес Петров непогано вже зіграв, щоправда поступився 3:5. Але її не буде… Anton Kazakov will play his next match in main

Гравці сезону 2022/2023

Загалом на сезон 2022/2023 статус професіонала отримав 131 гравець. Топ 64 (64) Ці гравці фінішували в топ-64 офіційного світового рейтингу наприкінці минулого сезону, тому збережуть свої місця в турі з однорічною картою. Рейтинг на кінець сезону 2021/202

Волден та Сяо – чергові переможці груп Ліги Чемпіоншип

Цікаві сюжети в шостий день Championship League вивели в обох групах на перші місця фаворитів – Ріккі Волдена та Сяо Годуна. Волден в групі №15 розпочав з перемоги над Енді Лі з Гонконга, потім зіграв внічию з Джерардом Гріном. В заключному турі Грін пост