Фінал German Masters 2024: дебют проти досвіду

Сьогодні на глядачів та вболівальників чекає яскравий фінальний матч в Берліні на German Masters 2024. В боротьбі за трофей зійдуться досвічений Джадд Трамп, для якого цей сезон є дуже вдалим, та Си Цзяху, який на цьому турнірі пише свої нові рекорди та досягнення.

Джадд Трамп, – постійний учасник German Masters, – вийшов в свій четвертий фінал на цьому турнірі та 43-й рейтинговий фінал в кар’єрі. Джадд не пропустив жодного турніру тут, починаючи з 2011 року, і вже двічі піднімав трофей (2020 та 2021 рік).

Для Джадда цей сезон є “врожайним” на виграні трофеї, – він вже має три рейтингові перемоги і наблизився впритул до четвертої.

Си Цзяху, в свою чергу, вийшов в свій перший рейтинговий фінал в кар’єрі. Він виступає на German Masters п’ятий рік поспіль, і цьогорічний виступ став для нього, звісно, найкращим.

Між собою ці гравці зіграли лише чотири матчі і в усіх переміг Джадд.

І Си Цзяху, і Джадд Трамп показують атакуючий та ризикований снукер, і тому двобій має бути захоплюючим.

92-32 (66), 82-16 (81)

Джадд Трамп має перевагу в рахунку 5-3 над Си Цзяху після першої сесії фінального матчі в Берліні.

Напружений стартовий фрейм виграв Трамп, але брейк 73 очки від Си в другому фреймі допоміг йому зрівняти рахунок (1-1). Трамп відновив лідерство, але Си Цзяху знову зрівняв рахунок вигравши четвертий фрейм (2-2).

Після перерви Трамп взяв гру під повний контроль і виграв три фрейми поспіль з брейками 51, 82 і 52 очки (5-2). Останній фрейм перед перервою виграв Си Цзяху (5-3).