Мастерс 2024: фінал

В Лондоні розпочався фінальний матч Мастерс 2024. Цього разу в боротьбі за головний трофей імені Пола Хантера та грошовий приз в розмірі £250 000 зійшлися давні суперники Алі Картер та Ронні О’Салліван.

В особистих зустрічах беззаперечна перевага на боці Ронні О’Саллівана 22:3. Остання зустріч між цими гравцями відбулась в чвертьфіналі International Championship 2023, де сильнішим був Ронні (6-4).

Алі Картер цього року повернувся на Мастерс після кількарічної перерви. Цього разу його виступ є одним з найкращих оскільки він вийшов другий раз в фінал.

Ронні О’Салліван в свою чергу вже зіграє свій 14-й фінал на Мастерс.

4-87

Алі Картер випереджає Ронні О’Саллівана з рахунком 5-3 після першої сесії.

Сьогоднішній матч проходить у приголомшливому темпі, – середня тривалість фрейму становить лише 11 хвилин, а обидва гравці в середньому витрачали близько 19 секунд на удар.

О’Салліван виграв перший фрейм, але Картер одразу зрівняв рахунок (1-1) завдяки брейку 106 очок. Гравці розділили наступні два фрейми порівну, а далі Ронні зробив сенчурі 125 очок і зрявняв рахунок 2-2.

Картер взяв лідерство в п’ятому фреймі з брейком 122 очки та виграв також і шостий на чорній кулі та вийшов вперед з рахунком 4-2. О’Салліван скоротив відставання, вигравши наступний фрейм з брейком 86 очок, але Картер завершив сесію з брейком 74 очки та рахунком 5-3 на свою користь.