21:00Марк Девіс2-4Джек Джонс
22:00Ентоні Макгілл4-3Роббі Макгіган
22:00Джеймс Кехілл2-4Стівен Магвайр
22:00Хаммад Міа2-4Сем Крейгі

Джо Перрі зробив приголомшливий загальний кліренс 145 очок під час перемоги над Майклом Вайтом з рахунком 4-3.

Таким чином Перрі вдруге зробив свій особистий найвищий брейк, а також поставив нову ціль для найвищого брейку в турнірі. Джо також зробив бреук 99 очок в другому фреймі та 66 у вирішальному.

Настуним суперником Джо стане або Хоссейн Вафаї, або українець Антон Казаков.

Джо Перрі:

“Це була справді гарна гра, і я задоволений тим, як грав. Було чудово перебувати у великому залі з великою кількістю глядачів, – це допомагає мені виступати якнайкраще і старатися більше. Раніше я жвічі доходив до півфіналів тут, і сподіваюся, що цього тижня я зможу знову досягти успіху.”

Ріккі Волден також отримав перемогу з рахунком 4-3 над Домініком Дейлом в матчі, що тривав три години і вісім хвилин.

Брейки 83, 68 і 93 очок допомогли Волдену тримати перевагу в рахунку 3-1, але Дейл зміг відігратись до нічиєї 3-3. У вирішальному фреймі гра дійшла до тривалої боротьби відіграшів на кольорових кулях і у Волдена впав флюк. А далі він забив непросту синю кулю і здобув перемогу в матчі.

Ріккі Волден:

” Домінік дуже гарний гравець. Врешті-решт мені пощастило. Я відчував сильний тиск, тому що відчував, що в моїй грі іде підйом, але ти маєш залишатись на турнірах, щоб показати це. Я відчуваю, що граю добре, і я готовий робити складні удари, коли мені це потрібно. Я вірю, що зможу набрати хід в грі та підняти свій рейтинг.”

Джадд Трамп, безсумнівно, – найкращий гравець в світі за ігровою формою. Він зробив ще один крок до третього рейтингового титулу поспіль, перемігши Жюльєна Леклера з рахунком 4-0.

Лише чотири гравці в історії снукеру, – Рей Ріардон, Стів Девіс, Стівен Хендрі та Дін Цзюньху, – раніше вигравали три рейтингові титули поспіль, але Трампа, схоже, важко зупинити, оскільки він прагне приєднатися до цієї елітної групи. Він цього місяця вже вигравав English Open та Wuhan Open, а сьогодні ввечері подовжив свою серію до 15 переможних матчів поспіль. Йому потрібно ще п’ять, щоб отримати ще один трофей.

Джадду знадобилось сенчаційно лише 45 хвилин, щоб перемогти Леклера (брейки 108, 108 і 55 очок). Його наступним суперником буде Ян Бернс, який переміг Кена Дохерті з рахунком 4-2.

Джадд Трамп:

“Я не дуже багато бачив як грає Жульєн, тому не знав, чого очікувати, але я добре розпочав матч і це дало мені гарний імпульс. Я все ще не бачу гостроти в своїй грі, я не настільки впевнений в собі, як на попередніх двох турнірах. Але з кожним днем на тренуваннях я стаю дещо чіткішим, і якщо я зможу дійти до чвертьфіналу, то зможу повернутись в форму.

Коли виграєш багато матчів, то починаєш оглядатись, тому що розумієш, що це не може тривати вічно. Важливо не мислити негативно, – ти повинен намагатися виграти, а не намагатися не програти. У мене були подібні складнощі раніше, і це трапилося також з Марком Алленом минулого сезону, коли він був на гарному рівні.”