Wuhan Open 2023: китайський фінал без китайців

В Ухані в неділю відбудеться завершальний фінальний матч, в якому за трофей та головний приз £140 000 будуть боротися Джадд Трамп та Алі Картер.

Алі Картер пройшов до 12-го рейтингового фіналу в своїй кар’єрі та націлений на третій рейтинговий титул на китайській землі, попередньо вигравши Шанхай Мастерс 2010 та World Open 2016. Картер є п’ятиразовим переможцем рейтингових турнірів. В лютому цього року він поклав край семирічному затишшю в рейтингових перемогах та виграв German Masters в Берліні, обігравши Тома Форда в фіналі.

Для Джадда Трампа це буде 40-й рейтинговий фінал в кар’єрі. Нагадаймо, що Джадд минулого тижня став переможцем English Open, отже це його другий рейтинговий фінал поспіль.

Трамп має п’ять переможних фіналів в Китаї (China Open 2011, International Championship 2012, China Open 2016, International Championship 2019, World Open 2019).

В особистих зустрічах перевага на боці Джадда Трампа 14:12. Останній матч між цими гравцями відбувся в 1/8 фіналу Players Championship 2023, де переміг Алі Картер з рахунком 6-5.

Матч проходитиме в дві сесії в форматі до 10 перемог.

25-76(56), 76-43, 62-46, 57(57)-74(68), 122(105)-0

Алі Картер зміг відігратись та в підсумку перемогти в першій сесії з рахунком 5-4.

Матч розпочався в приголомшливому темпі. Трамп виграв перший фрейм завдяки брейку 72 очок, а Картер зрівняв рахунок з брейком 103 очки. Трамп швидко виграв третій фрейм за 30 хвилин, а потім ще й четвертий та вийшов вперед з рахунком 3-1.

Після перерви Трамп збільшив свою перевагу до 4-1. У Картера впав флюк в жовту лузу в шостому фреймі, і це стало вирішальним моментом. Він виграв цей фрейм, а потім взяв і наступні три, та в підсумку став лідером після першої сесії.