Players Championship 2024: 1/4 фіналу. День 4

На Players Championship 2024 вчора завершився перший раунд турніру і вже розпочався чвертьфінал.

• Чжан Аньда 6-5 Ноппон Сенкхам

Марк Селбі переміг свого близького друга Баррі Хокінса з рахунком 6-3 і тепер забезпечив собі матч 1/4 фіналу проти старого суперника Ронні О’Саллівана.

Це буде перший випадок, коли гравці зустрінуться на рейтинговому турнірі після фіналу Scottish Open 2020. Тоді Селбі виграв з рахунком 9-3.

Вчора був зіграний перший матч 1/4 фіналу: Алі Картер – Джадд Трамп.

Алі Картер вдруге поспіль переміг Джадда Трампа, тепер з рахунком 6-4.

Цього сезону капітан уже тричі грав з Трампом. До цього матчу Картер програв з рахунком 10-7 у фіналі Wuhan Open, а потім виграв з рахунком 6-5 в чвертьфіналі Мастерс. Тепер Картер гратиме або з Марком Алленом, або з Гері Вілсоном в 1/2 фіналу.

Вчорашня перемога Картера є вирішальною в перегонах за World Masters of Snooker в Ер-Ріяді. У попередньому світовому рейтингу він піднявся на 8-е місце перед Діном Цзюньху.

Після запеклої боротьби на початку матчу Картер виграв четвертий фрейм на чорній кулі і зрівняв рахунок (2-2).

Після перерви Картер вийшов вперед, але Трамп з брейком 115 очок зрівняв рахунок (3-3). Картер виграв два фрейми поспіль і впритул наблизився до перемоги (5-3). Він мав першу нагоду в дев’ятому фреймі, але зупинився на 46 очках. Трамп у відповідь зробив брейк 56 очок та скоротив відставання (5-4).

У вирішальному фреймі лідирував Трамп, але Картер виграв боротьбу відіграшів на жовтій кулі та зрештою зачистив стіл і виграв фрейм на чорній кулі (6-4).