Shoot Out 2023. День 1

Після складного і напруженого Чемпіонату Великої Британії, що завершився 3 грудня перемогою Ронні О’Саллівана, в Суонсі (Вельс) розпочинається найшвидший турнір сезону – Shoot Out 2023.

Shoot Out 2023 є рейтинговим турніром, переможець якого отримає грошовий приз в розмірі £50,000.

Кожен матч складається з одного фрейму та триває 10 хвилин з обмеженням по часу на удар для кожного гравця. Перші 5 хвилин діє обмеження – 15 секунд, а далі – по 10 секунд на удар.

Турнір триватиме з 6 по 9 грудня.

Діючим переможцем турніру є Кріс Вейклін, який минулого року переміг в фіналі Жюльєна Леклера.

Два українські снукеристи будуть брати участь в цьому турнірі.

Сьогодні свій матч проти Ріккі Волдена гратиме Юліан Бойко о 17:00.

Антон Казаков гратиме проти Раяна Дея 7 грудня о 17:00. Минулого року Антон програв Сяо Годуну в першому раунді з рахунком у фреймі 1-106.

00:45Джиммі Вайт43-62Зак Шуреті

Юліан Бойко виграв свій матч першого раунду проти Ріккі Волдена з рахунком 42-35.

Наступний матч Юліан гратиме 8 грудня.

Сьогоднішінй день став вдалим для аматорів та молодих снукеристів.

17-річний Олівер Сайкс програвав з рахунком 0-31 Роду Лоулеру, але в підсумку переміг завдяки брейку 32 очки.

Ще один молодий талант Ліам Дейвіс переміг Лю Хаотяня з рахунком 53-52, зробивши брейк 20 очок під кінець фрейму.

Алфі Дейвіс (син колишнього профі Ентоні Дейвіса) переміг Джо Перрі з рахунком 16-5.

13-річний Шон Лю став наймолодшим переможцем телевізійного рейтингового матчу, завдяки перемозі над Ішпрітом Сінгх Чадха.

Шон ріс в Гонконзі, але зараз живе в Шеффілді та навчається в снукерній академії Діна Цзюньху.

Шон Лю побив рекорд Владислава Гредінара, якому було 14 років, коли він виграв матч минулого року. Шон Лю отримав вайлдкарт на турнірі, завдяки перемозі цього року на Чемпіонаті серед молоді до 14 років.

Шон програвав в матчі з рахунком 0-36, але отримавши шанс, зробив брейк 44 очки і в підсумку переміг суперника з рахунком 57-52.