Northern Ireland Open 2023. Чвертьфінали

На Northern Ireland Open 2023 настала чвертьфінальна стадія. Залишилось лише вісім претендентів на перемогу в турнірі, з яких Юань Сицзюнь є єдиним представником Китаю.

Чвертьфінальні матчі пройдуть в форматі до 5 перемог, а учасники отримають грошовий приз в розмірі £11 000.

Ріккі Волден – Джек Лісовскі

В особистих зустрічах на рейтингових турнірах Ріккі поступається Лісовскі 3-4. Останній матч між ними відбувся в 2021 році на Welsh Open.

Для Джека це 27-й рейтинговий чвертьфінал, а для Ріккі – 30-й.

Баррі Хокінс – Девід Гілберт

В особистих зустрічах між гравцями нічия 4:4. Останній матч між ними відбувся на European Masters 2022.

Для Баррі це вже 43-й рейтинговий чвертьфінал, а для Девіда – 23-й.

Кріс Вейклін – Юань Сицзюнь

Раніше гравці на рейтингвоих турнірах не зустрічались.

Кріс Вейклін вийшов в свій 7-й рейтинговий чвертьфінал, а для Юаня Сицзюня це – 6-й чвертьфінал.

Джадд Трамп – Стівен Магвайр

В особистих зустрічах між гравцями нічия 15:15. Останній матч між ними відбувся на Tour Championship 2020.

Джадд Трамп вийшов в свій 85-й рейтинговий чвертьфінал, а Стівен – в 61-й.

27 жовтня1/4 фіналу
14:00Ріккі Волден1-5Джек Лісовскі
16:00Баррі Хокінс5-4Девід Гілберт
21:00Кріс Вейклін5-2Юань Сицзюнь
21:00Джадд Трамп5-4Стівен Магвайр

Джек Лісовскі, який ще не програв більше одного фрейму в жодному матчі цього тижня, досяг свого першого півфіналу рейтингового турніру за останні вісім місяців.

Джек переміг Ріккі Волдена з рахунком 5-1.

Лісовскі виграв всі свої чотири матчі з рахунком 4-1 в Белфасті, і здобув перемогу в чвертьфіналі проти Волдена, зробивши сенчурі та два брейки понад 70 очок.

Джек вийшов у свій 12-й рейтинговий півфінал і перший з часів German Masters в лютому цього року. Тепер він зустрінеться з Крісом Вейкліном або Юанем Сицзюнем, і перемога приведе Лісовскі до його сьомого рейтингового фіналу загалом та першого після Gibraltar Open 2021 року.