British Open 2023. День 2

На British Open 2023 розпочалась основна стадія турніру – 1/32 фіналу. Сьогодні будуть зіграні 20 матчів і ще 12 – завтра.

Вчора кілька матчів завершились з неочікуваними результатами.

Марк Аллен продовжує боротьбу за те, щоб скинути Ронні О’Саллівана з вершини світового рейтингу, після перемоги 4-1 над Ентоні Макгіллом.

Ентоні Макгілл виграв перший фрейм матчу, але далі Аллен взяв гру під свій контроль. Брейки 57, 81 і 94 очок вивели Марка вперед з рахунком 3-1, і йому знадобилася 41-хвилинний п’ятий фрейм, щоб завершити матч з перемогою.

Далі Аллен зустрінеться в двобої з Кайреном Вілсоном. Вілсон пройшов в наступний раунд завдяки перемозі 4-1 над Мартіном О’Доннеллом.

Лука Бресель в свою чергу зіткнувся з серйозною перешкодою на своєму шляху у вигляді Діна Цзюньху. Лука знав, що йому достатньо виграти два матчі, щоб стати в чергу за першість в світовому рейтингу.

Дін вів з рахунком 3-0, але Бресель зробив камбек і зрівняв рахунок (3-3). Але Дін переміг у вирішальному фреймі і поклав край амбіціям Бреселя очолити рейтинг.

22:00Джек Лісовскі4-3Шон Мерфі(ТБ)

113-й номер рейтингу Хаммад Міа шокував всіх, перемігши Джадда Трампа з рахунком 4-3. Результат матчу визначився у вирішальному фреймі на останній чорній кулі

Перші чотири фрейми були зіграні на феноменальному рівні. Міа зробив брейки 126 і 101 очок, а Трамп – серії 125 і 124 очки (рахунок 2-2). Потім Трамп вийшов вперед з рахунком 3-2, перш ніж Міа виграв напружений шостий фрейм.

Ситуація в останньому фреймі вирішилась на чорній кулі, – поганий відіграш Трампа дав Міа шанс забити довгу чорну і отримати перемогу в матчі, що стала визначною в його кар’єрі.

Далі Міа зустрінеться з китайцем Ма Хейлуном в 1/16 фіналу. Поразка Трампа означає, що його безплідний період у рейтингових турнірах продовжується, востаннє він отримував трофей понад рік тому на Turkish Masters 2022.

Джек Лісовскі драматично переміг Шона Мерфі у вирішальному фреймі (4-3).

Шон Мерфі перемагав в останньому фреймі з рахунком 62-0, але Джек виграв фрейм на останній чорній кулі (62-63).