Щорічне вручення нагород від WST за сезон 2022/2023

Марк Аллен, переможець трьох турнірів в сезоні 2022/23, вперше був названий гравцем року WST.

Вигравши Northern Ireland Open, UK Championship та World Grand Prix, Аллен був єдиним гравцем, який отримав три трофеї протягом цього сезону. Марк також дійшов до фіналу British Open, півфіналу Чемпіонату світу та піднявся до третьої позиції в світовому рейтингу, – найвищої за всю свою кар’єру.

Марк Аллен також виграв нагороду «Гравець року» за версією снукерних журналістів, за яку проголосували ЗМІ по всьому світу, які висвітлюють снукер. Також він отримав нагороду «Гравець року за версією вболівальників», за яку проголосували вболівальники на веб-сайті WST, у додатку та на платформах соціальних мереж у Китаї.

Категорію «Виступ року» виграв Лука Бресель за його вражаючу гру, завдяки якій він вперше виграв чемпіонат світу, перемігши у фіналі Марка Селбі з рахунком 18-15.

Марк Селбі отримав нагороду «Чарівний момент року» за свій максимальний брейк в матчі проти Луки Бреселя, завдяки якому він став першим гравцем, що зробив 147 під час фіналу ЧС.

20-річний бельгієць Жюльєн Леклер став новачком року, дійшовши до фіналу Shoot Out і піднявшись до 80-го місця в світовому рейтингу під час свого першого професійного сезону.

Цього року була запроваджена нова категорія – «Прорив року» для молодих гравців, які зробили ривок в своїй кар’єрі. Ця нагорода дісталась китайцеві Си Цзяху за його приголомшливий вихід до півфіналу Чемпіонату світу.

Джона Вірго введено до Зали слави World Snooker Tour за його видатний внесок у спорт протягом понад 50 років.