Чемпіонат світу серед ветеранів 2023

На Чемпіонаті світу серед ветеранів 2023 визначились всі учасники півфінальної стадії:

• Бен Хенкорн (40 років),
  • Алфі Берден (46 років),
  • Джиммі Вайт (61 рік),
  • Тоні Драго (57 років).

Чемпіонат проходить з 3 по 7 травня на арені театру Крусібл в Шеффілді.

Призові Чемпіонату:

• переможець чемпіонату – £15 000
  • фіналіст – £7 000
  • учасники півфіналу – £3 000
  • учасники 1/4 фіналу –  £2 000

Діючим чемпіоном є 47-річний Лі Вокер, який, на жаль, вибув ще в першому раунді, програвши Джерарду Гріну з рахунком 1-3.

У неділю Джиммі Вайт зустрінеться з Тоні Драго.

Тоні Драго з Мальти переміг Марка Девіса з рахунком 4-3 у чвертьфіналі, хоча вже мав перевагу 3-0. Девіс зробив тотал кліренс 137 очок в четвертому фреймі. Потім взяв п’ятий фрейм завдяки флюку на останній червоній кулі, і шостий із серією 98 очок, зрівнявши рахунок 3-3. Вирішальний фрейм дійшов до гри на кольорових кулях, і Драго забив кулі від коричневої до рожевої, чим забезпечив собі перемогу.

Джиммі Вайт, який вигравав цей турнір в 2010, 2019 і 2020 роках, був у чудовій формі під час матчу з австралійцем Адріаном Рідлі. Вайт виграв з рахунком 4-0 (брейки 76, 103, 80 і 84).

В іншому півфіналі Бен Хенкорн зустрінеться з Алфі Берденом.

Хенкорн переміг Джерарда Гріна з рахунком 4-3 у чвертьфіналі завдяки вирішальній серії 49 очок.

Алфі Берден в свою чергу переміг легендарного Стівена Хендрі з рахунком 4-1.