Щорічне вручення нагород від WST: сезон 2023/2024

Завершився сезон 2023/2024 і традиційно відбулось вручення нагород від WST.

Новачок року

Номінантами на це звання були три китайські снукеристи, які дебютували цього сезону: Хе Ґоцян, Лю Хун’юй та Цзян Цзюнь.

І переможцем став Хе Ґоцян, який піднявся на 66 місце в світовому рейтингу протягом свого першого професійного сезону.

Гравець року

За версією WST

Ронні О’Салліван був названий гравцем року за версією WST.

За версією вболівальників

Номінантами на це звання були:

• Ронні О’Салліван (виграв Шанхай Мастерс, Чемпіонат Великої Британії, Мастерс, World Grand Prix, Riyadh Season World Masters of Snooker)
  • Джадд Трамп (виграв English Open, Wuhan Open, Northern Ireland Open, German Masters, World Open)
  • Марк Аллен (виграв Чемпіон Чемпіонів, Shoot Out, Players Championship, посів перше місце в світовому рейтингу)
  • Гері Вілсон (виграв Scottish Open, Welsh Open)
  • Марк Вільямс (виграв British Open, Tour Championship)

І за версією вболіваальників гравцем року також став Ронні О’Салліван.

За версією журналістів, що висвічували снукерні події цього сезону

В цій номінації також переможцем став Ронні О’Салліван.

Виступ року

Звання надавалось за визначний виступ в окремому матчі або турнірі.

Номінантами були:

• Марк Вільямс (перемога над топ-3 гравцями на шляху до трофею Tour Championship)
  • Чжан Аньда (виграв свій перший рейтинговий титул на International Championship та зробив максимальний брейк в фіналі)
  • Ронні О’Салліван (перемога з рахунком 6-1 над Діном Цзюньху в фіналі World Grand Prix з чотирма сенчурі-брейками)
  • Кайрен Вілсон (перемога на Чемпіонаті світу 2024)

В цій номінації переміг Кайрен Вілсон.

Чарівний момент року

• Джадд Трамп (удар на жовтій кулі в матчі проти Шона Мерфі на Чемпіон Чемпіонів)
  • Марк Вільямс (кліренс у вирішальному фреймі матчу проти Тома Форда на Tour Championship)
  • Шон Мерфі (перший в історії максимальний брейк на Shoot Out)
  • Джон Хіггінс (відчайдушний кліренс у вирішальному фреймі матчу проти Марка Аллена на Чемпіонаті світу)

В цій номінації переміг Шон Мерфі.

Прорив року

• Чжан Аньда (виграв свій перший рейтинговий турнір в кар’єрі)
  • Гері Вілсон (виграв два рейтингових турніри протягом одного сезону вперше в кар’єрі)
  • Джек Джонс (вихід в фінал Чемпіонату світу)

В цій номінації переможцем став Чжан Аньда за значний крок вперед у своїй кар’єрі.

Зала слави

Два гравці приєдналися до Зали слави WST, де вшановують видатних гравців з історії снукеру та тих, хто зробив значний внесок у спорт.

Лука Бресель приєднується до цього елітного клубу, вигравши Чемпіонат світу в 2023 році.

Деніел Бланн увійшов до Зали слави як найуспішніший гравець за всю історію світового туру з більярду та снукеру для гравців з інвалідністю. Деніел має 16 титулів переможця.