Tour Championship 2024: фінал класу ’92

Сьогодні на глядачів чекає неймовірний фінальний матч на Tour Championship 2024.

В битві за рейтинговий титул та головний грошовий приз в розмірі £150,000 зійдуться два досвічені та титуловані гравці, Ронні О’Салліван та Марк Вільямс!

Обидва гравці стали професіоналами в 1992 році разом з Джоном Хіггінсом. Останнім рейтинговим фіналом між Вільямсом і О’Салліваном був матч на China Open 2000, – тому сьогодняшня зустріч є особливою.

О’Салліван лідирує в особистих зустрічах 33:9, а Вільямс виграв лише дві з останніх 24 зустрічей. Але якщо Марк зможе грати так же добре, як в матчі проти Аллена, то це може бути видовищне змагання.

Вільямс зіграє в своєму 41-му рейтинговому фіналі та націлений на 26-й рейтинговий титул в кар’єрі та другий в сезоні, вигравши British Open у вересні.

О’Салліван вийшов в свій 64-й рейтинговий фінал і претендує на 42-й рейтинговий титул в кар’єрі та третій в сезоні, маючи перемоги на World Grand Prix та Чемпіонаті Великої Британії.

112(112)-27, 78(78)-0, 50-19

Ронні О’Салліван відігрався з рахунку 1-3 до 5-3 під кінець першої сесії.

Вільямс виграв перший фрейм з брейком 66 очок, і О’Салліван одразу зрівняв рахунок (1-1). Брейки 91, 66 і 67 очок допомогли Вільямсу отримати перевагу в рахунку 3-1. Після перерви О’Салліван знайшов свій ритм гри, вигравши чотири фрейми всього за 37 хвилин. Брейки 102, 127 і 59 очок дозволили йому вийти вперед з рахунком 4-3. В останньому фреймі сесії Вільямс забив першу червону кулю, але помилився на чорній, і О’Салліван зробив сенчурі 121 очко (5-3).