Scottish Open 2022. Чвертьфінали

На Scottish Open 2022 настав час чвертьфіналів.

Вчора Марк Селбі забезпечив собі грандіозний чвертьфінал проти Ніла Робертсона, здобувши перемогу над Джеком Лісовскі (4-2).

Селбі прагне втретє здобути трофей Стівена Хендрі, отримавши вже цей титул в 2019 та 2021 роках. Однак для цього йому доведеться подолати недобру традицію своїх програшів в матчах з австралійцем.

Селбі програв поспіль 6 матчів проти Ніла, причому остання перемога Селбі була аж в чвертьфіналі Чемпіонату світу 2020.

Ніл Робертсон, безсумнівно, показав вчора свою топ-гру в матчі проти Ентоні Макгілла, перемігши його в запеклій боротьбі з рахунком 4-2.

В іншому матчі Джадд Трамп в свою чергу показав достойну гру, зробивши камбек, і отримав перемогу проти Сяо Годуна (4-2).

Сяо Годун почав матч з брейків 95, 60 та 61, та отримав зі старту перевагу 2-0. Але наступний фрейм вже виграв Джадд, що і стало переломним моментом в матчі. Далі Трамп додає ще три преможні фрейми і рахунок стає 4-2. Незважаючи на бойовий дух, Трамп свєю грою був незадоволений.

Тепер в 1/4 фіналу Трамп зустрінеться зі швидкісним Тепчайєю Ун-Ну, який на своєму шляху переміг Джеймі Джонса. Цей матч розпочався у приголомшливому темпі. Гравці створили три сенчурі-брейки поспіль: Ун-Ну зробив брейки 106 і 109 очок, а Джонс – 129. Далі вони обмінялися перемогами в наступних двох фреймах, і Джонс зміг-таки вибороти нічию 3-3 та отримав шанс на контру. В результаті Тепчайя Ун-Ну виграв матч з рахунком 4-3.