Northern Ireland Open 2024: 1/4 фіналу

Вісім гравців змагатимуться сьогодні за вихід в півфінал турніру на Waterfront Hall в Белфасті.

Серед учасників є п’ять чемпіонів світу, а решта гравців сподіваються отримати свій перший рейтинговий титул в кар’єрі.

Джадд Трамп – Шон Мерфі

Цей матч буде одним з найцікавіших. Гравці вже двічі зустрічались за столом протягом цього сезону, і в обох випадках Трамп перемагав.

Джадд переміг Мерфі на Шанхай Мастерс, а потім виграв з рахунком 6-5 в півфіналі Saudi Arabia Snooker Masters.

Джадд Трамп продовжує свою серію перемог, досягнувши чвертьфіналів, або навіть вище, усіх турнірів, у яких він брав участь.

Рахунок в особистих зустрічах є кращим для Трампа, – він переміг в останніх п’яти матчах проти Мерфі.

Луїс Хіткоут – Елліот Слессор

Цей поєдинок дасть можливість одному з несіяних гравців дійти до омріяного першого рейтингового трофею.

Якщо Елліот Слессор переможе в цьому матчі, то повторить свій попередній найкращий результат в рейтингових турнірах.

Його суперник Луїс Хіткоут, який в попередньому раунді здолав Тянь Пенфея, ще ніколи не доходив до півфіналу на турнірі такого статусу і вдруге виступає в 1/4 фіналу.

Перемога в Белфасті дає чемпіонський чек на £100 000, а також одне з місць на майбутньому запрошувальному турнірі Чемпіон Чемпіонів.

Слессора, який зазвичай може похвалитися більшим досвідом, слід вважати фаворитом в цьому матчі.

Гравці тричі зустрічалися в минулому, але це не було на такій пізній стадії турнірів.

Ніл Робертсон – Пан Цзюньсюй

Нілу Робертсону знадобилося всі сім фреймів, щоб подолати Грема Дотта на початку тижня, але з того часу він програв лише один фрейм.

Австралієць виграв перший турнір серії Home Nations – English Open в Брентвуді.

Успіх на цьому турнірі завершить сет серії, оскільки Робертсон також раніше вигравав Welsh Open та Scottish Open.

Пан Цзюньсюй досяг чвертьфіналу після легкої перемоги з рахунком 4-0 над Мартіном О’Доннеллом.

Пан переміг Робертсона в їх останній зустрічі, – це бул на European Masters 2022.

Ніл, однак, явно відчуває себе більш впевнено в ці дні. Він має можливість підвищити свої шанси на автоматичне отримання місця на Чемпіонаті Великої Британії та повернення на престижний турнір Мастерс.

Марк Вільямс – Кайрен Вілсон

Цей матч буде другим блокбастерним боєм чвертьфіналу.

Вільямс дійшов до 1/4 фіналу тут, перемігши Ма Хайлуна з рахунком 4-2, а Вілсон в свою чергу здолав Стена Муді.

Вілсон може похвалитися кращим результатом очних зустрічей проти Вільямса, вигравши 11 із їхніх попередніх 17 матчів.

Вілсон вже має трофей в цьому сезоні після успіху в першому Гран-прі Сіаню.

Вільямс, мабуть, також міг би мати трофей, але не забив фактично переможну кулю у вирішальному фреймі турніру Saudi Arabia Snooker Masters, зрештою програвши Трампу.