German Masters 2024: чвертьфінал. День 5

На German Masters 2024 залишилось вісім претендентів на головний трофей та грошовий приз в розмірі £80,000.

Джадд Трамп завдяки виходу в 1/4 фіналу турніру став недосяжним в рейтингу BetVictor Series для своїх суперників і таким чином отримує додатковий бонус £150 000.

Джадд Трамп – Джон Хіггінс

Джадд Трамп націлений на четвертий рейтинговий титул в цьому сезоні, в той час як Джон Хіггінс намагається отримати першу рейтингову перемогу після довгої перерви.

В особистих зустрічах між цими гравцями зберігається перевага Джона Хіггінса 25-18, хоча в двох останніх матчах (півфінали English Open 2023 та European Masters 2023) перемагав Джадд з рахунком 6-5.

Раян Дей – Си Цзяху

Ці гравці зустрічались за столом лише два рази: на Shoot Out 2023 та European Masters 2020 (переміг Раян Дей 5-3). Си Цзяху останнім часом показує чудову форму і має перелік фантастичних перемог.

Для Раяна Дея це – 39-й рейтинговий чвертьфінал, а для Си Цзяху – лише четвертий.

Алі Картер – Сем Крейгі

Алі є діючим переможцем турніру і успішно захищає свій титул.

В рейтинговий турнірах ці гравці зустрічались лише п’ять разів, – невелика перевага на боці Картера 3:2.

Для Картера це – 55-й рейтинговий чвертьфінал, для Сема – лише третій, і поки що вихід в чвертьфінал є його найвищим досягенням на рейтинговий подіях.

Кайрен Вілсон – Фань Чжен’ї

Вілсон і Фань лише тричі зустрічались за столом і два матчі виграв Кайрен.

Кайрен Вілсон вийшов в свій 45-й рейтинговий чвертьфінал, а Фань Чжен’ї – в 4-й.

69(51)-11; 65-29; 69(55)-1;

Джадд Трамп впевнено переміг свого старого суперника Джона Хіггінса з рахунком 5-2. Це вже третя поспіль перемога Джадда над Джоном останнім часом.

Трамп влаштував дві неприємні поразки для Хіггінса цього сезону. Він зробив камбек з рахунку 0-3 і в підсумку виграв (6-5) на European Masters, а на English Open він відставав з рахунком 2-5 і переміг Хіггінса з рахунком 6-5.

Трамп сьогодні взяв першиу фрейм, зробивши брейк 71 очко. Далі брейки 83 і 53 очок від Хіггінса допомогли йому встановити перевагу 1-2. Трамп з брейком 78 очок виграв четвертий фрейм і зрівняв рахунок (2-2).

Хіггінс вів з рахунком 53-0 у п’ятому фреймі, але брейк 68 очок від Трампа допоміг йому вкрасти цей фрейм (3-2) та вийти вперед. В наступному фреймі Хіггінс не забив пряму червону кулю у верхній лівий кут, і Трамп безжально покарав його (4-2). В сьомому фреймі Джон не набрав очок і Трамп виграв фрейм та забезпечив собі перемогу з рахунком 5-2.

Джадд Трамп:

“Перші п’ять чи десять років він [Джон] завжди просто вигравав в матчах. Тепер я можу зробити те саме. Сьогодні Джон не забив просту кулю, щоб зрівняти рахунок 3-3, і це було важливо.

Для мене він все ще є гарним орієнтиром. Ми граємо зараз, коли його рівень гри, ймовірно, трохи впав, а мій підвищився. Кожного разу, коли я граю з ним, я бачу, що він готовий перемагати. Я знаю, що буде боротьба. Він та Ронні – це еталон гри. Якщо я можу перемогти такого гравця, то знаю, що граю добре.”

21-річний китаєць Си Цзяху переміг Раяна Дея з рахунком 5-1 і вийшов лише в другий рейтинговий півфінал в своїй молодій кар’єрі.

Си приголомшив світ ще в травні, дійшовши до свого першого півфіналу в Крусіблі. Він домінував матчі з Лукою Бреселем на Чемпіонаті світу, але зрештою зазнав поразки з рахунком 17-15.

Сьогодні Си показав чудову гру, зробивши брейки 52, 96, 72, 75 і 73 очок.

Сем Крейгі вперше в кар’єрі виступатиме в півфіналі рейтингового турніру після того, як здобув знакову перемогу над діючим переможцем Алі Картером з рахунком 5-1.

Останніми місяцями Крейгі почав співпрацювати з тренером Крісом Генрі та терапевтом швидкої трансформації Россом Тернером, і приписав їм перелом у своєму мисленні, який призвів до досягнення такої важливої перемоги.

Захист титулу Картера закінчився за два кроки від другого трофею. Минулого року він завоював трофей Брендона Паркера після перемоги над Томом Фордом з рахунком 10-3. Відтоді він показав чудову гру, досягнувши фіналів на Players Championship, Wuhan Open та Мастерс.

Цього вечора Крейгі здобув перевагу з рахунком 4-0, зробивши брейки 71, 65, 50 і 103 очок. Картер спробував чинити опір і виграв п’ятий фрейм з брейком 90 очок. Однак це тривало недовго.

У шостому фреймі Крейгі забив перші десять червоних куль через чорну і спробував піти на максимум. Якби це йому вдалось, то перемога над Картером була б просто блискучою. Однак йому не пощастило і він забив дві червоних кулі разом, та позбавив себе шансу на 147. Зрештою його брейк закінчився на 89 очках, і він отримав перемогу в матчі з рахунком 5-1.

Сем Крейгі:

“Я намагався зосереджуватись на собі і відкинути все зайве. З моєї молодості люди говорили багато років, що я маю всі таланти світу. Я просто не вірив. На кожному турнірі я змінював свою роботу з києм. Протягом останніх двох місяців я цього не робив. Сьогодні я отримав задоволення від гри.”

За іншим столом Кайрен Вілсон вийшов у свій перший півфінал у цьому сезоні, розгромивши Фаня Чжен’ї з рахунком 5-0.

Вілсон завоював титул тут, на Темподромі, п’ять років тому, коли здобув перемогу над Девідом Гілбертом з рахунком 9-7. Кайрену подобається змагатися в Німеччині, – він виграв три з п’яти рейтингових турнірів тут.

В сьогоднішньому матчі Вілсон зробив брейки 125, 69, 51 і 55 очок, і тепер він зіграє з Си Цзяху в півфіналі.