![Ніл Робертсон та Мінк Нутчарут – переможці парного турніру!](https://top-snooker.com//topfiles/uploaded/2022/09/308862475_597840935244435_4541147199507648470_n-768x403.jpg)
Австралієць Ніл Робертсон та тайка Мінк Нутчарут виграли парний міксовий турнір, що вчора завершився в Мілтон-Кінсі.
Всього в турнірі приймало участь чотири змішаних пари. У вирішальному фінальному поєдинку австралійсько-тайська пара перемогла англійців Марка Селбі та Ребекку Кенну 4:2.
![](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/309266642_597840525244476_1178453255310305747_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=3IhAs0voP-YAX8XuvoZ&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AT-QN024uwiqPOPUlhyl-p0AA3SZal7DOJTUOTycgcFKVQ&oe=6337001A)
![](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/308675941_597840531911142_2565889970721386469_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=azqbnCgci6oAX9BboL8&tn=qRt9ArwOucoHcEze&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AT9XkLNfuoD49hNP2835vWky2HsS7okXLX_cOfTqTQtyKQ&oe=6335FB31)
![](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/308670499_597840698577792_1542309651178490745_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=NXiXvBtt6MYAX86igLY&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AT8gX7fmMw8NrYMgTeWx2dnw7uSdMMLYaJirNM8Ec0ERBA&oe=633677D9)
Третіми фінішували Ронні О’Салліван та Ріенн Еванс. Джадд Трамп і Ин Оньї посіли четверту сходинку.
![](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/308796668_597841831911012_2814775385534795930_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=Scujqd6_h-8AX-yhDMa&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AT8Im4iJQf31QkpN7kc-wEMNvQ7A1qpLcTf0b1g2wS5NRA&oe=6336EE9B)
Ніл Робертсон:
“У певному сенсі Мінк вивела нас у фінал завдяки своїй грі в нашому останньому груповому матчі. Це сповнило мене впевненістю цього вечора, тому що я знав, що якщо я зроблю помилку, вона зможе скористатися своїми можливостями. Я справді пишаюся нею, і це неймовірне відчуття – перемогти.
Я впевнений, що зараз є батьки, які думають про те, щоб залучити своїх доньок до гри в снукер. Такі події потрібні, щоб надати цьому спорту популярності. І найкращі гравці в снукер серед жінок зможуть брати участь в таких турнірах. Коли я був дитиною, то все, чого я бажав – це зіграти матч на телебаченні проти одного зі своїх героїв. Сподіваюся, це допоможе дівчатам здійснити свої мрії.”
Мінк Нутчарут:
“Це для мене більш захоплююче, аніж перемога на Чемпіонаті світу. Це мій перший раз, коли я граю з одним із топ-гравців і мій перший раз на великому турнірі. Це є важливою подією для жіночого снукеру, тому що дуже багато людей дивилися турнір на арені та по телебаченню. Це чудовий досвід для мене, і я хочу продовжувати вдосконалюватися.”