Любители

Наші на Мальті – проміжні результати.

На Мальті закінчився передостанній день групових турнірів чемпіонату Європи зі снукеру серед чоловіків, який знову приніс Україні чимало приємних моментів. Група D. Юліан Бойко (3 перемоги) виграв третю поспіль зустріч з рахунком 3:0, цього разу розгромив

Ліам Грем – чемпіон Європи серед гравців до 21 року! Бойко – другий….

Шотландський снукерист Ліам Грем став чемпіоном Європи серед молоді до 21 року! У фіналі він переграв українця Юліана Бойка 5:2. Таким чином, Грем отримав дворічну путівку в професійний снукерний тур. Відмітимо, що у четвертому фреймі фіналу Юліан відміти

Чемпіонат Європи серед молоді до 18 років.

Блискучий старт української збірної на чемпіонаті Європи зі снукеру серед гравців до 18 років не привів, на жаль, до такого ж блискучого фінішу. Груповий турнір переможно пройшли сім з восьми наших учасників. При цьому четверо зайняли перші місця в групах

На Мальті стартував чемпіонат Європи серед молоді до 16 років.

Три українських снукеристи вийшли в плей-оф чемпіонату Європи зі снукеру серед гравців до 16 років, який розпочався на Мальті. В перший день юні снукеристи відіграли, вірніше, ще продовжують грати справжній «спринтерський марафон». За сім годин всі учасни

Склад збірної України на Чемпіонаті Європи 2023.

Оголошено склад національної збірної команди України на Чемпіонаті Європи 2023 зі снукеру, який проходитиме на Мальті 6-18 березня 2023 року. У вікових категоріях юнаки, юніори, молодь нашу країну будуть представляти:1. Роман Блакита2. Матвій Лагодзинськи

Мартін О’Доннелл – переможець другого турніру Q Tour!.

З 16 по 19 вересня в Castle Snooker & Sports Bar в Брайтоні відбувся другий турнір любительсьского Q-туру. Участь приймали 120 гравців. Переможцем турніру став англієць Мартін О’Доннелл, який у фіналі обіграв Джорджа Прегнелла 5:1. Вищий брейк т